Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

Accantus Live 2019

Początek:
Koniec:
Accantus Live 2019 to trasa koncertowa, która jest nową odsłoną zespołu. Ośmiu wokalistów wystąpi na scenie z grupą muzyków, zebraną specjalnie na potrzeby tego projektu, wzorowaną na orkiestrach, które stanowią oprawę muzyczną spektakli na Broadwayu i West Endzie.

Dźwięki Słów - 6. Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych

Początek:
Koniec:
„Dźwięki Słów” to wielobarwny kalejdoskop wielkich muzyczno-słownych emocji. Na program składają się recitale, musicale, spektakle muzyczne, koncerty i muzyczne zdarzenia uliczne. ✅ Tegoroczna, szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13- 16 czerwca.

Grzech Piotrowski & Alchemik Orchestra

Początek:
Koniec:
Wydarzenie w ramach Dźwięki Słów - 6. Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych. Grzech Piotrowski & Alchemik Orchestra wymyka się z ram i standardów. Jest to podróż do korzeni muzyki. Do muzyki świata, prastarej improwizacji z czasów, w których nie było zapisu nutowego, a wielopokoleniowe tradycje muzyczne były przekazywane z ojca na syna.

Joanna Lewandowska / „Niebo dla złodziejek”

Początek:
Koniec:
Wydarzenie w ramach Dźwięki Słów - 6. Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych. Joanna Lewandowska - artystka utalentowana i wszechstronna. Choć najbliższy jest jej nurt tzw. poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej, Joanna wymyka się wszelkim klasyfikacjom i ograniczeniom. Odnajduje się w rocku, bluesie, jazzie.

Magda Piskorczyk

Początek:
Koniec:
Wydarzenie w ramach Dźwięki Słów - 6. Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych. Magdalena Piskorczyk jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Poszukując własnego stylu próbowała odnaleźć się w muzyce rockowej, ale to jednak muzyka kultury afrykańskiej i afroamerykańskiej pozwoliły artystce w pełni rozwinąć skrzydła.

Aneta Todorczuk-Perchuć / „Matka, żona, kochanka” | FESTIWAL: 6. PREZENTACJE FORM MUZYCZNO-TEATRALNYCH „DŹWIĘKI SŁÓW”

Początek:
Koniec:
Wydarzenie w ramach Dźwięki Słów - 6. Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych

Dorota Barova (Tara Fuki) / recital i spotkanie

Początek:
Koniec:
Wydarzenie w ramach Dźwięki Słów - 6. Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych. Dorota Barová jest wokalistką, autorką tekstów piosenek, kompozytorką, wiolonczelistką oraz współzałożycielką zespołu Tara Fuki. Spotkanie poprowadzi Teresa Drozda.

Teatr Maska / „O mniejszych braciszkach św. Franciszka” / Miejsce: Centrum Kultury w Lublinie

Początek:
Koniec:
„O mniejszych braciszkach św. Franciszka” to spektakl przygotowany z myślą o najmłodszych widzach. Twórcy przyglądają się zachwytowi, z jakim św. Franciszek odbierał świat, i jego wdzięczności za każde, najmniejsze nawet stworzenie. Podkreślają, że wiara, radość życia, chęć niesienia pomocy i dzielenia się swoim szczęściem, to cechy które warto rozwijać. Warto także odnaleźć w sobie dziecięcą gotowość do zachwycenia się najzwyklejszymi sprawami i rozwijać wrażliwość, z jaką wszyscy powinniśmy kroczyć przez życie.